Съвпадение или поредната наглост ??
#11 Myrtle_Beach 29.08.2017 21:12
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Да, на всички е ясно...бихте ли ни информирали какво е наказанието?

#12 Removed user 29.08.2017 21:29
Daredevils
329 Posts

<blockquote><h3>Myrtle_Beach написа:</h3>Да, на всички е ясно...бихте ли ни информирали какво е наказанието?</blockquote>
Сега видях отборите им са заключени !!! шумен и байерн пивото нямат място в играта че са нагли и не коретни които не си взеха поука за интернационале не знам дали преди е бил наказван и предупреждаван това админа или някой мениджър с по-добри спомени може да каже .Но искам също така да ви информирам и за още един играч CHELSEA FC конференция 15 лига 3 група 1 който също участва в тази схема от титулярните 11 6 са от байерн пивото 3 на интернационале и познатата далаваре продават се играчите на тези два отбора помпат се здравата и се откупуват на най-ниската възможна сума далавера хемдобри играчи хем не му се налага да дава по 3 млн кредита както давам е всички абе направо ми се (puke) (puke) (puke) (puke) от такава наглост и той ако не ме лъже паметта преди време бе наказан за нередовни трансфери и мулти отбори затова и този подлжбе на инспекция от страна на админа :) .Нека изчистим играта от нагли мениджъри нарушаващи много кратно правилата .

#13 CHELSEA FC 30.08.2017 10:14
CHELSEA FC
14 Posts
Since 02.09.2010

Ти направо откри топлата вода бе мой само да те светна Шумен и Пивото бяха едни от сравнително старите играчи г д от както си бил в на майкати п****а интер също не е новобранец (повечето хора тук ако си извадят главите от задни**те ще се сетят коиса) особено гн админа ще зацепи веднага кой е пивото :D и да да си чувал че може да си дадеш играчите на друг отбор след като си заплатиш с левро да им направи тренировки и после да ти ги върне на цена каквато се договорите ? (wasntme) (wasntme) :O :O да окриваме данъци черно тото и нелегални трансфери да идва ДАНС трансферите одобрени ли са от админа одобрени са така че не виждам къф е смисъла няква малка пик***ла да реве по форумите да заключат малко по развитите отбори
естествено господин админа не помни че имаше ограничение за супер талантите и МОЖЕШЕ ДА СА САМО 5 (wasntme) но да все пак заключи двама от най старите мениджъри браво поздравления но когато влагаха пари в играта ви нямаше проблеми докато не се появи тема във форума и бам :D :D '' сори за грубия език'' все пак има деца в играта ЪЪъЪъ да забравих че тук играят само 40+ годишни чичковци които си избиват комплексите :D весело ;)

#14 Removed user 30.08.2017 11:54
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>Corinthians написа:</h3>Отборите "ФК Шумен" и "BAYERN пивото" имат наказание за извършени трансфери по
между им от дата 2015-01-19, като са получили и последно предупреждение. Мисля,
че на всички е ясно какво трябва да се направи при създалата се ситуация и
повторния опит за погазване на правилата.</blockquote>
смешник,огледах всичките заключени и умирам от смях(puke) админе ти нямаш ли си собствено мнение ,ами слугуваш на някой бе,или като те мамчи навремето ти взе страха и сега като ти свирни и си готов:x всички играчи са на единия и ги е дал да му ги развиват-това не е мулти другарю(puke) ползват ли един и същи компютър--щом не си писал,явно не(puke) еее(puke) Интер--заключен ,ама без никаква причина/защо не се обоснова за него/(puke) и като го прочетеш това и ме заключиш --се обоснови,за това ли е или заради това че взех 11играча от един отбор(chuckle) (chuckle) и накрая :дай на Славчо играчите на шумен,че такъв отбор той не може да има и може да превърти и пак да почне да те псува:D :D :D

#15 Zwan 30.08.2017 15:16
Zwan
160 Posts
Since 22.05.2007

Понеже много отбори останаха, та ги и трийте. Ако е извършено нарушение, нека потребителят бъде наказан, но не и изгонен от играта!!!!!!

#16 Removed user 30.08.2017 16:07
High surf
62 Posts

няма нарушение естествено,никъде не пише че няма право един отбор да дава играчи на друг за да ги развива/повечето са го правили/и като го отнесе някой полека-лека
накрая ще останат ВЕЛИКИТЕ трима--Коринтианс,Доростол и Муртъл бийч(rofl) (rofl) и ме тресат много въпроси към админа ,преди да ме затрий да го питам,пък белким отговори:господин Админ къде беше ти когато отбор спечели КШ със 7 СТ,това не е нарушение тъй ли? Къде беше когато Бордото направи същите работи като Шумен,но си вей байрака и още в играта/и тя е била наказвана като Шумен/колко теми написах по този въпрос:x не ме интересува нито Шумен нито Байерн нито никой ,кат са сгрешили да го отнасят,но 1-вия ти сървър замяза на 2-рия,че и още по зле не мислиш ли:x

#17 Removed user 30.08.2017 16:47
Daredevils
329 Posts

Един път , втори път е колко пъти е колко пъти да им се дава втори е мама му стара ни е тука доматите с колците ли ги ядем е затова много хора се ядосаха и изоставиха играта админа трябва да контролира повече тия трансфери , за да се хващат на време на 4-тия многознайко от групата на наглите така я наричам и твоето време ще дойде такива тарикати като вас нямат място и е прав CHELSEA FC имаше и други които не бяха хванати това говори за нисък контрол от страна на админа и да ако трябва и 3-ма да останат ама хайде тия тарикатчета нямат място във играта иначе да си останат само мошеннците и да се надлъгвате в играта , затова бе правилно решение и дано това да е урок за всички които си мислят че могат да ни правят на глупаци и да им се размине .И ер хубаво да разгледате трансферите по-добре !!!

#18 red scorpion 11.09.2017 08:23
red scorpion
395 Posts
Since 22.05.2007

ЪЪъЪъ да забравих че тук играят само 40+ годишни чичковци
които си избиват комплексите.....
Тия чичковци когато са били на твоите години нямаше не само интернет, но и са гледали телевизия на черно бял екран. Същите тези чичковци тогава, не седяха на клавиатурите с близалки в устата и да раздават майни наляво и надясно, а играеха на поляните футбол с два камъка за врата. Не те знам колко си годишен CHELSEA FC, но само да ти кажа ,че тези чичковци все още правят някои работи наистина, а не само на приказки.(beer)

#19 Corinthians 09.11.2017 21:48
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

CHELSEA FC отбор без да е нарушил правилата няма как да бъде заключен какво значи "Дал му е да му ги развива" - ти сериозно ли?